Jdi na obsah Jdi na menu

Doučování

...je primárně určeno pro studenty Provozně ekonomické fakulty České Zemědělské univerzity v Praze.

Jessie doučuje následující předměty:

  • Matematika PaA, PaE, SyI, Info
  • Ekonomicko-matematické metody I, II
  • Matematické metody pro statistiky
  • Obecná ekonomie I

Lekce probíhají v Praze v Krči, přímo naproti Thomayerově nemocnici, v Business Centru Zálesí, v budově D na adrese Pod Višňovkou 19, kde máme vlastní malou, kompletně zařízenou třídu i s kuchyňkou, kde si můžete uvařit třeba čaj, kafe a nebo si dát malé občerstvení. Je to samostatný vchod s cedulkou "Doučování Jessie" na dveřích. Kudy přesně k nám naleznete v odkazu níže

Klasické kurzy jsou většinou dvouhodinové lekce (tedy 120 minut), kdy vám Jessie bude polopaticky vysvětlovat danou látku. Přehled jednotlivých lekcí naleznete v odkazech v menu, stejně tak termíny daných lekcí.
Doučování pravidelných kurzů začíná běžně druhý týden v semestru.

Rychlokurzy jsou pak, jak název napovídá, zrychlenou verzí klasických kurzů, kde s vámi Jessie probere daný předmět od á do zet během necelého týdne. Záleží na jednotlivých předmětech, ale jsou většinou 4x4 hodiny nebo 5x3 hodiny.
Rychlokurzy jsou vypisovány ke konci semestru.

Přihlášky na kurzy prosím posílejte na adresu prihlaska@doucovani-jessie.cz a nelekněte se, kdyby vám náhodou někdo neodpověděl ihned, nejsme online 24/7. Vězte, že na váš mejlík bude odpovězeno, jak nejrychleji to půjde a nikoho nepřeskakujeme.

Cena doučování je 150,-Kč za 60 minut. Preferujeme platbu hotově přímo po samotné lekci.