Jdi na obsah Jdi na menu

Názory studentů

 Zde můžete hodnotit, komentovat, chválit nebo kritizovat vaši lektorku Jessie :-)

další komentáře můžete nalézt na fb stránce doučování Jessie

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

DavidWeict - How to buying Google

24. 12. 2022 23:39

That means you'll perceive some new features and have access to additional channels where you can gain visibility, without having to put to rights nous of some complicated, manual migration process. https://googlec5.com

Klára - Emm2

7. 1. 2022 9:27

Skvělé doučovaní, skvělý přistup. Vždy jsem vše pochopila, s emm jsem měla velký problém ale tento skvělý přístup, názorne příklady, teorie, vysvětlování na příkladech z normálního života. Musím jenom doporučit.

Lucie Vlašicová - Matika, EMM I., EMM II., OE I.

24. 4. 2020 20:44

Všechny předměty jsem absolvovala úspěšně právě dík Jessie.
Myslela jsem si, že když jsem přišla ze střední školy bez pořádné matiky, že budu nahraná, ale Jessie opravdu dokáže i nemožný.
Vysvětlí všechno prostě a jednoduše, že nemusíte za odpovědí hledat nic složitého. Příklady se počítají neustále dokola, jen se mění zadání a ty má Jessie téměř všechny. Při hodině rozdá zadání a papíry s potřebnou teorií, na stole jsou fixky a vybavení do hodiny. Zápisky od ní jsou velmi přehledné a dají se snadno pochopit. Jessie Vás přirozeně dovede k tomu, abyste si psali zápisky bod po bodě a měli opravdu každý detail, čímž vám usnadní následné studium doma. Když přijdete do učebny, máte tam připravené bačkůrky na půjčení, dekami, svačinkami a kuchyňku vybavenou vším možným, abyste se cítili jako doma. Na závěr musím poděkovat za všechno co pro mě udělala, je to úžasný člověk, který vám přiroste k srdci jak svojí osobností, tak stylem výuky. Doporučuji všem !!!

Silvie Bartáková - EMM II

27. 1. 2020 8:30

Diky Jessie,

EMMII. jsem napsala naprosto v klidu a u zkousky si u Housky obhajila za 1 :))

Silvie - Matematika na pana

3. 9. 2019 14:46

Naprosto super priprava, diky ktere jsem mela test hotovy za 30 minut :))

Míša - Matika

29. 1. 2019 14:21

Díky Jessie matika za 1 a to jsem na gymplu měla co dělat, díky moc!

Jakub - 10/10

1. 9. 2018 21:31

To co mě Jessie naučila za 5 dní to mě nikdo jiný nedokázal naučit za celé studium. Šel jsem k ní s tím, že umím tak sotva středoškolskou matematiku a odcházím s pocitem, že bych test z matematiky mohl zvládnout :)
Jessie je ochotná, milá a přátelská. Matematiku dokáže vysvětlit tak aby to každý pochopil.
Celé doučování probíhá v příjemné atmosféře v její učebně v Krči. Je zde možnost si i zakoupit nějaké občerstvení v její kuchyňce.

Za mě 10/10!

Soňa - Nejlepší doučko z matiky

11. 9. 2017 23:22

Doučování s Jessie je naprosto nejlepší.. Chodila jsem na doučování z matematiky - hodiny jsou zaměřené na to, co u zkoušky potřebujete... Výsledek 60 bodů z 60 mluví za vše. Díky moc a určitě všem doporučuji !!

Lucka - pochvala Jessie

23. 5. 2017 9:57

Zase musím moc pochválit Jessie za to jak mě připravila na EMM I, do školy jsem na přednášky vůbec nechodila takže pro mě bylo všechno nové ale během 4 dnů mě Jessie všechno naučila. U testu jsem nakonec měla ještě velkou rezervu.
Moc děkuju a doporučuju dál :-)

Goldee (team) - Re: pochvala Jessie

23. 5. 2017 20:43

Děkujeme a gratulujeme :-)

David - díky

17. 5. 2017 17:29

Děkuji za super doučování a přípravu na zkoušku z matiky. Doučování je postaveno naprosto výborně a když se k tomu udělají příklady z domácích úkolů není víc již potřeba. Díky moc za vše a zu tvůj přístup :)

Petra - Nejlepší doučování ze všech

6. 2. 2017 16:21

S Jessie je doučování nejen snadno pochopitelné, ale i velmi zábavné! Je to velice ochotný a přátelský človíček, který se vám snaží za každou cenu pomoci. Chodila jsem k ní na kurzy EMM II, a nyní se chystám na Matematiku a EMM I. Všem moc doporučuji :)

Káťa - Určitě doporučuji!

30. 1. 2017 17:37

Doučování s Jessie mi strašně moc pomohlo, hlavně i kvůli tomu, jak nám letos EMM 2 o dost ztížili. Projeli jsme úplně všechno a vše jsem taky bez problémů pochopila. Určitě je tohle doučování hodně slušný základ, na kterém se dá stavět. Potom už to stačí jen procvičit, zapamatovat a hurá na zkoušku!

Jans - Všem doporučuji :)

29. 1. 2017 16:25

Jessie bych chtěla všem doporučit :) Kvůli ní jsem zvládla zkoušku z matematiky napoprvé . Na zkoušku jsem se učila jenom to, co jsme dělali během pěti dnů na nalejvárně a úplně to stačilo. Jessie je milá a umí všechno skvěle vysvětlit :)

Lukáš B. - Nejlepší možná volba

28. 1. 2017 13:10

Prošel jsem si u Jessie doučováním jak Matematiky, tak EMM I. a EMM II. Všechno jsem dal díky Jessie s přehledem na poprvé. Jessie je nejen skvělá ve vysvělování, kdy složitou věc dokáže vysvětlit takovým způsobem, že to pochopí naprosto každý, ale je zároveň také skvělým člověkem. Doučování s ní je opravdu zábava, dokonce taková, že se na doučování i těšíte. A to už je co říct ne? :-)
Jessie, ještě jednou Ti moc za všechno děkuji. Jsi nejlepší a budu na tebe vzpomínat vždy s úsměvem na tváři :-)

Lucka - Jen a jen DOPORUČUJI!!

11. 1. 2017 16:57

Musím Jessie strašně pochválit, ani jsem nedoufala, že by mě někdo tu matiku dovedl naučit. A povedlo se díky ní jsem u zkoušky uspěla hned na první pokus :-) Už jedině k Jessie.
Děkuji :-)

Martina - Nejlepší doučování !!

10. 1. 2017 14:40

Matematiku od Jessie všem doporučuji. Připraví perfektně na zkoušku. Během hodiny jsme dělali jen zkouškové příklady, které Jessie vždy skvěle a nejjednodušším způsobem vysvětlí. Připraví vás na všechny možné triky, co vás můžou u zkoušky potkat a pak už není vůbec nic, co by vás mohlo překvapit. Šla jsem na první možný termín a bylo to za 2 :).

Marťa - Matika už není noční můra

13. 9. 2016 17:30

V hodinách jsem se ztrácela, úkoly na moodle nechápala.
Pak jsem šla k Jessie a výsledek? Za pouhých pět dní se mnou dokázala to, co se mnou nezvládli tři profesoři za celý semestr.
Díky Jessie se mi podařilo vykouzlit u zkoušky jedničku !!
Její doučování je skvělé - nesnaží se předhonit profesory v odborném výkladu, ale všechno hezky barevně polopaticky vysvětlí tak, aby to pochopil i člověk, který si bere kalkulačku i na 2+2.
Možná je to i díky skvělému prostřední a přátelské atmosféře.
Když už potřebujete doučování, jedině k Jessie. U ní jediné máte záruku, že pokud do toho dáte všechno, nemůžete u zkoušky rupnout.

Děkuju Jessie ;) A nejenom za 1 z matiky, ale také za tvůj přístup a super atmosféru na nalejvárně ;)

Jen tak dál...!! :))) Doufám, že časem budeš dělat nalejvárny i na další ošklivé předměty :D

Goldee (Jessie team) - Re: Matika už není noční můra

20. 9. 2016 22:01

Děkujeme za pochvalu a gratulujeme k úspěšnému zdolání zkoušky :-)

Jinak momentálně zkouší Jessie rozjet experimentálně Statistiku, tak uvidíme, co z toho vznikne :-)

Lucka - Jessie naučí

2. 6. 2015 15:12

Jessie naučí i ty největší matematické "analfabety" jako jsem já. Důkazem může být moje dnešní JEDNIČKA ze zk z matiky!
Před doučováním bych nevěřila, že mě někdo vůbec dokáže matiku naučit. Super !