Jdi na obsah Jdi na menu
 


Názory studentů

 Zde můžete hodnotit, komentovat, chválit nebo kritizovat vaši lektorku Jessie :-)

 

většina názorů na vaši doučující lektorku je spíše k nalezení na facebookové skupině matematika

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Matika, EMM I., EMM II., OE I.

(Lucie Vlašicová, 24. 4. 2020 20:44)

Všechny předměty jsem absolvovala úspěšně právě dík Jessie.
Myslela jsem si, že když jsem přišla ze střední školy bez pořádné matiky, že budu nahraná, ale Jessie opravdu dokáže i nemožný.
Vysvětlí všechno prostě a jednoduše, že nemusíte za odpovědí hledat nic složitého. Příklady se počítají neustále dokola, jen se mění zadání a ty má Jessie téměř všechny. Při hodině rozdá zadání a papíry s potřebnou teorií, na stole jsou fixky a vybavení do hodiny. Zápisky od ní jsou velmi přehledné a dají se snadno pochopit. Jessie Vás přirozeně dovede k tomu, abyste si psali zápisky bod po bodě a měli opravdu každý detail, čímž vám usnadní následné studium doma. Když přijdete do učebny, máte tam připravené bačkůrky na půjčení, dekami, svačinkami a kuchyňku vybavenou vším možným, abyste se cítili jako doma. Na závěr musím poděkovat za všechno co pro mě udělala, je to úžasný člověk, který vám přiroste k srdci jak svojí osobností, tak stylem výuky. Doporučuji všem !!!

EMM II

(Silvie Bartáková, 27. 1. 2020 8:30)

Diky Jessie,

EMMII. jsem napsala naprosto v klidu a u zkousky si u Housky obhajila za 1 :))

Matematika na pana

(Silvie, 3. 9. 2019 14:46)

Naprosto super priprava, diky ktere jsem mela test hotovy za 30 minut :))

Matika

(Míša , 29. 1. 2019 14:21)

Díky Jessie matika za 1 a to jsem na gymplu měla co dělat, díky moc!

10/10

(Jakub, 1. 9. 2018 21:31)

To co mě Jessie naučila za 5 dní to mě nikdo jiný nedokázal naučit za celé studium. Šel jsem k ní s tím, že umím tak sotva středoškolskou matematiku a odcházím s pocitem, že bych test z matematiky mohl zvládnout :)
Jessie je ochotná, milá a přátelská. Matematiku dokáže vysvětlit tak aby to každý pochopil.
Celé doučování probíhá v příjemné atmosféře v její učebně v Krči. Je zde možnost si i zakoupit nějaké občerstvení v její kuchyňce.

Za mě 10/10!

Nejlepší doučko z matiky

(Soňa, 11. 9. 2017 23:22)

Doučování s Jessie je naprosto nejlepší.. Chodila jsem na doučování z matematiky - hodiny jsou zaměřené na to, co u zkoušky potřebujete... Výsledek 60 bodů z 60 mluví za vše. Díky moc a určitě všem doporučuji !!

pochvala Jessie

(Lucka, 23. 5. 2017 9:57)

Zase musím moc pochválit Jessie za to jak mě připravila na EMM I, do školy jsem na přednášky vůbec nechodila takže pro mě bylo všechno nové ale během 4 dnů mě Jessie všechno naučila. U testu jsem nakonec měla ještě velkou rezervu.
Moc děkuju a doporučuju dál :-)

Re: pochvala Jessie

(Goldee (team), 23. 5. 2017 20:43)

Děkujeme a gratulujeme :-)

díky

(David, 17. 5. 2017 17:29)

Děkuji za super doučování a přípravu na zkoušku z matiky. Doučování je postaveno naprosto výborně a když se k tomu udělají příklady z domácích úkolů není víc již potřeba. Díky moc za vše a zu tvůj přístup :)

Nejlepší doučování ze všech

(Petra, 6. 2. 2017 16:21)

S Jessie je doučování nejen snadno pochopitelné, ale i velmi zábavné! Je to velice ochotný a přátelský človíček, který se vám snaží za každou cenu pomoci. Chodila jsem k ní na kurzy EMM II, a nyní se chystám na Matematiku a EMM I. Všem moc doporučuji :)

Určitě doporučuji!

(Káťa, 30. 1. 2017 17:37)

Doučování s Jessie mi strašně moc pomohlo, hlavně i kvůli tomu, jak nám letos EMM 2 o dost ztížili. Projeli jsme úplně všechno a vše jsem taky bez problémů pochopila. Určitě je tohle doučování hodně slušný základ, na kterém se dá stavět. Potom už to stačí jen procvičit, zapamatovat a hurá na zkoušku!

Všem doporučuji :)

(Jans, 29. 1. 2017 16:25)

Jessie bych chtěla všem doporučit :) Kvůli ní jsem zvládla zkoušku z matematiky napoprvé . Na zkoušku jsem se učila jenom to, co jsme dělali během pěti dnů na nalejvárně a úplně to stačilo. Jessie je milá a umí všechno skvěle vysvětlit :)

Nejlepší možná volba

(Lukáš B., 28. 1. 2017 13:10)

Prošel jsem si u Jessie doučováním jak Matematiky, tak EMM I. a EMM II. Všechno jsem dal díky Jessie s přehledem na poprvé. Jessie je nejen skvělá ve vysvělování, kdy složitou věc dokáže vysvětlit takovým způsobem, že to pochopí naprosto každý, ale je zároveň také skvělým člověkem. Doučování s ní je opravdu zábava, dokonce taková, že se na doučování i těšíte. A to už je co říct ne? :-)
Jessie, ještě jednou Ti moc za všechno děkuji. Jsi nejlepší a budu na tebe vzpomínat vždy s úsměvem na tváři :-)

Jen a jen DOPORUČUJI!!

(Lucka, 11. 1. 2017 16:57)

Musím Jessie strašně pochválit, ani jsem nedoufala, že by mě někdo tu matiku dovedl naučit. A povedlo se díky ní jsem u zkoušky uspěla hned na první pokus :-) Už jedině k Jessie.
Děkuji :-)

Nejlepší doučování !!

(Martina, 10. 1. 2017 14:40)

Matematiku od Jessie všem doporučuji. Připraví perfektně na zkoušku. Během hodiny jsme dělali jen zkouškové příklady, které Jessie vždy skvěle a nejjednodušším způsobem vysvětlí. Připraví vás na všechny možné triky, co vás můžou u zkoušky potkat a pak už není vůbec nic, co by vás mohlo překvapit. Šla jsem na první možný termín a bylo to za 2 :).

Matika už není noční můra

(Marťa, 13. 9. 2016 17:30)

V hodinách jsem se ztrácela, úkoly na moodle nechápala.
Pak jsem šla k Jessie a výsledek? Za pouhých pět dní se mnou dokázala to, co se mnou nezvládli tři profesoři za celý semestr.
Díky Jessie se mi podařilo vykouzlit u zkoušky jedničku !!
Její doučování je skvělé - nesnaží se předhonit profesory v odborném výkladu, ale všechno hezky barevně polopaticky vysvětlí tak, aby to pochopil i člověk, který si bere kalkulačku i na 2+2.
Možná je to i díky skvělému prostřední a přátelské atmosféře.
Když už potřebujete doučování, jedině k Jessie. U ní jediné máte záruku, že pokud do toho dáte všechno, nemůžete u zkoušky rupnout.

Děkuju Jessie ;) A nejenom za 1 z matiky, ale také za tvůj přístup a super atmosféru na nalejvárně ;)

Jen tak dál...!! :))) Doufám, že časem budeš dělat nalejvárny i na další ošklivé předměty :D

Re: Matika už není noční můra

(Goldee (Jessie team), 20. 9. 2016 22:01)

Děkujeme za pochvalu a gratulujeme k úspěšnému zdolání zkoušky :-)

Jinak momentálně zkouší Jessie rozjet experimentálně Statistiku, tak uvidíme, co z toho vznikne :-)

Jessie naučí

(Lucka, 2. 6. 2015 15:12)

Jessie naučí i ty největší matematické "analfabety" jako jsem já. Důkazem může být moje dnešní JEDNIČKA ze zk z matiky!
Před doučováním bych nevěřila, že mě někdo vůbec dokáže matiku naučit. Super !

nejlepší!

(Anička, 21. 5. 2015 14:21)

Jessie je nejlepší doučovatelka na světě. Jak matiku tak emm2 jsem díky ní dala levou zadní. Všechno vysvětlí polopatě takže to pochopí i pomaleji chápající. :D rozhodně doporučuju!:)

díky Jessie matika v kapse!

(Iv, 4. 2. 2015 20:03)

co dodat... V prváku jsem si myslela, že tuhle matiku se v životě nemůžu naučit, ale díky Jessie byl opak pravdou... Ve finále matika za 1! Rozhodně doporučuju! 

 


Portrét


Kontakt

Doučování Jessie

Pod Višňovkou 19
Praha - Krč


Kontakt

607 956 908, 735 053 774

doucovani@doucovani-jessie.cz


Statistiky

Online: 1
Celkem: 161866
Měsíc: 2090
Den: 46